محل تبلیغات شما

ای اهل جهل قبله ی اقبالتان کجاست                 پروازتان شکست ، پر و بالتان کجاست

خفاش های خفته به اعماق عافیت                           حلقومتان فشرده به خناق عافیت

از آن زمان که حربه ی دوز و دغل شدید               مصداق صدق آیه ی "بل هم اضل" شدید

دیروز در جمل ، جمل فتنه رانده اید                      افسوستان ! که دست خدا را نخوانده اید

آیا هجوم شدت ما را ندیده اید                                  یا ذوالفقار مکر خدا را ندیده اید

ای شبروان داعیه ی خفته در سکوت                      در قلعه های سست تر از بیت عنکبوت

یک راه پیش پای شما باز می کنم                       فرصت کم است ، تکیه به ایجاز می کنم

تا فرصتی است ، بیشه ی ما را رها کنید                   شرمی ز صبر موسی صاحب عصا کنید

کفتارها ! حریم ولی را شکسته اید                         بازوی پرده دار علی را شکسته اید

ای باطلان ! مباهله با اهل حق چرا ؟                        این سان ستیز با یل صاحب نسق چرا ؟

ای قوم ! ای قبیله ! بر این قبله رو کنید                    حق را در این قبیله ی ما جستجو کنید

اهریمنان ! مقام سلیمان ، ولایت است                       آئین عاشقان ، ز ولایت ، حمایت است

یک نکته گویم ؛ آنکه ولایت پذیر نیست                 حتی به نفس سرکش خودهم امیر نیست

بسم الله القاصم الجبارین

این روزها که می گذرد، غمی سنگین در سینه ام حس می کنم

مطلب مهم یادمون نره

، ,ی ,ولایت ,صاحب ,خفته ,جمل ,را شکسته ,ما را ,را ندیده ,خدا را ,ی ما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نماینده رسمی یاسکاوا در ایران